جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸
کد خبر: 90059
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

۱۵ هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی آموزش دیدند/تحقق مشارکت مردم برای تامین سلامت مردم ویژگی طرح شهید سلیمانی

کریمی گفت: تحقق مشارکت مردم برای تامین سلامت مردم و جامعه به شکل محله ای مهمترین شاخصه طرح شهید سلیمانی است و این برگرفته از تفکر خود بسیج است و باید روز به روز تقویت شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز (دوشنبه)  در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) گفت: به برکت انقلاب اسلامی روحیه و تفکر بسیجی همواره خنثی کننده توطئه ها و تهدیدات دشمنان بوده و بسیج در هر مشکلی که ورود کرده موفقیت حاصل شده و امروز تفکر بسیج به عنوان الگویی موفق در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود: ترویج روحیه و تفکر بسیجی نیازمند امروز جامعه و کشور است که رسانه ها در این خصوص نقش مهمی می تواند ایفا کنند چراکه رسانه ایجاد کننده و تقویت کننده فرهنگ است و محوریت فعالیت رسانه ها ترویج ارزش های انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: بسیجیان در طول بیماری کرونا در کنار کادر درمان و مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با بیماری هستند و از ابتدای شیوع بیماری به شکل میدانی و جهادی در صحنه مبارزه حضور دارند که قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: تلاش های بسیجیان در طرح شهید سلیمانی به شکل محله محور موجب کنترل نسبی و نقطه ای بیماری کرونا شده و در پیک پنجم بیماری شاخصه محله محوری بیشتر تقویت شده که باید با قوت ادامه پیدا کند.

کریمی با بیان اینکه  طرح شهید سلیمانی علاوه بر موفقیت های بسیاری زیادی که به ارمغان آورد تجربیات ارزشمندی در اختیار گذاشت که می تواند در سایر عرصه های دیگر مورد استفاده قرار گیرد، گفت: تحقق مشارکت مردم برای تامین سلامت مردم و جامعه به شکل محله ای مهمترین شاخصه طرح شهید سلیمانی است و این برگرفته از تفکر خود بسیج است و باید روز به روز تقویت شود.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات زیرساختی در طرح شهید سلیمانی آموزش بسیجیان برای نقش آفرینی در تیم های تخصصی رصد، مراقبتی، حمایتی، رهگیری و واکسیناسیون است که تاکنون بیش از ۱۵ هزار بسیجی در این راستا آموزش و سازماندهی شده اند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: اقدامات بسیج در طرح شهید سلیمانی همچون جریانی روان با شدت و قدرت در حال حرکت است و به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد و تا کنترل کامل بیماری کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار