لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
کد خبر: 90052
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳

دستگيري عاملان قتل در شميرانات در عمليات پليس در يكي از روستاهاي خنداب

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب از دستگیری دو نفر قاتل فراری که حدود 4 ماه پیش در شميرانات استان تهران فردی را به قتل رسانده بودند، در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی شهرستان خنداب از دستگیری دو نفر قاتل فراری که حدود 4 ماه پیش در شميرانات استان تهران فردی را به قتل رسانده بودند، در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "سعید گودرزی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع قتلی در اردیبهشت ماه سال جاری در شمیرانات تهران، تحقيقات تخصصي پليس در اين خصوص آغاز شد.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس آگاهی پایتخت، محل اختفاي دو نفر از عاملان اين قتل در یکی از روستاهای شهرستان خنداب شناسايي شدند و با حضور تيمي از ماموران اين پليس و با همكاري ماموران پليس خنداب، برنامه ريزي عملياتي دستگيري آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب تصریح کرد: در يك عملیاتی مشترك پليس،هر دو متهم اين پرونده در یک خانه باغ در یکی از روستاهای شهرستان دستگیر و براي ادامه تحقيقات در اختيار ماموران پليس آگاهي فاتب شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار