داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
کد خبر: 90049
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

نقش آفرینی ارتش در مبارزه با کرونا نشان پیشتازی برای خدمت به مردم است

کریمی گفت: ارتش امروز با تکیه بر دانش، تخصصص، تجربه، به کارگیری ظرفیت های بومی و روحیه جهادی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده و نقش آفرینی های امروز ارتش در مبارزه با بیماری کرونا نشان پیشتازی آن برای خدمت به مردم است و امروز ملت غیور ایران به ارتش و ارتشیان غیرتمند افتخار می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در دیدار با امیر فارس شیخی جانشین هوانیروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش هوانیروز و رشادت های خلبانان و کارکنان آن در عرصه های دفاعی کشور از دفاع مقدس تاکنون بسیار چشمگیر و پر رنگ بوده و افتخارات و حماسه های بزرگی توسط هوانیروز خلق شده است.

کریمی اظهار کرد: نام هوانیروز همواره در طول این سال ها برای دفاع و خدمت به مردم در عرصه های مختلف می درخشیده و خوشبختانه هوانیروز علاوه بر اینکه در ماموریت های خود موفق عمل کرده در بحران ها نیز نقش آفرینی موثر داشته است.

وی ادادمه داد: خوشبختانه به برکت روحیه دینی و انقلابی حاکم در کشور ارتش امروز ارتش اسلام است و مجاهدت ها و رشادت های ارتش انقلابی در همه صحنه ها و میدان ها چشمگیر و قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری همواره به پاس رشادت های ارتشیان عزیز تعبیرهای بسیار حکیمانه ای برای ارتش از جمله ارتش حزب الله و ارتش متدین به کار برده اند و این نشان از عملکرد درخشان و حضور موثر ارتش در حوزه های مختلف است.

کریمی بیان کرد: خوشبختانه به برکت وجود بدنه مومن ، انقلابی و روحیه معنوی و غیرتمند ارتشیان ، ارتش امروز کاملا معنوی و مردمی است و حضور ارتش در عرصه های مختلف خدمت رسانی نشان از پایبند بودن ارتش به ارزش های انقلاب اسلامی دارد.

وی افزود: ارتش امروز با تکیه بر دانش، تخصصص، تجربه، به کارگیری ظرفیت های بومی و روحیه جهادی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده و نقش آفرینی های امروز ارتش در مبارزه با بیماری کرونا نشان پیشتازی آن برای خدمت به مردم است و امروز ملت غیور ایران به ارتش و ارتشیان غیرتمند افتخار می کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: استان مرکزی شهدای ارتشی شاخص و مطرحی در کشور تقدیم انقلاب کرده که این توفیق را داشتیم با برگزاری اجلاسیه شهدای ارتش علاوه بر اینکه یاد و خاطر آنها را گرامی بداریم بخشی از نقش مهم ارتش در پیروزی های دفاع مقدس را تبیین کنیم.

وی یادآور شد: یکی از مهمترین برنامه های کنگره شهدای استان مرکزی سرکشی از خانواده های معظم شهدا بود که بیش از ۶۲۰۰ سرکشی انجام شد و به برکت سرکشی های انجام شده فرهنگ نامه ۲۳ جلدی شهدای استان مرکزی تهیه شد.

کریمی خاطرنشان کرد: نهضت خدمت رسانی به مردم و خصوصا به محرومین از مهمترین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی است که خدمات بسیاری در ابعاد مختلف به مردم ارایه شد و امروز این نهضت به برکت کنگره شهدای استان با جدیت دنبال می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار