حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
کد خبر: 90048
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴

کشف 96 قطعه کارت سوخت غیر مجاز از یک کارگر جایگاه سوخت در اراک

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان، از کشف 96 قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز توسط یک کارگر جایگاه سوخت برای فروش بنزین آزاد استفاده می شد، خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان، از کشف 96 قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز توسط یک کارگر جایگاه سوخت برای فروش بنزین آزاد استفاده می شد، خبر داد. 

سرهنگ "محمدعقیل سلگی" در تشریح این خبر بیان داشت: در انجام طرح های نظارتی پلیس، با تشکیل اکیپی از ماموران این پلیس و نماینده شركت پخش فراورده های نفتی، طرح نظارت بر جایگاه های فراورده های سوختی با هماهنگی مرجع قضائی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح نظارتی، از کارگر یکی از جایگاه های سوخت تعداد 96 قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز برای سوخت گیری آزاد مورد استفاده قرار می گرفت، کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار