اعتبارات مناسبی در سفر وزیر ورزش به مرکزی برای تکمیل و بازسازی زیرساخت های ورزشی اخذ شد تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
کد خبر: 90047
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

کشف 10 دستگاه ماينر در ساوه  

فرمانده انتظامي شهرستان"ساوه " از کشف تعداد 10دستگاه ماينر توليد ارز ديجيتال به ارزش تقريبي بالغ بر يک ميليارد و 400 ميليون ريال خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامي شهرستان"ساوه " از کشف تعداد 10دستگاه ماينر توليد ارز ديجيتال به ارزش تقريبي بالغ بر يک ميليارد و 400 ميليون ريال خبر داد. 

سرهنگ"علي اکبر عيسي آبادي "در تشريح اين خبر اظهار داشت: ماموران پاسگاه يل آباد اين شهرستان با دريافت خبري مبني بر استفاده غيرمجاز از دستگاه"ماينر" استخراج ارز ديجيتال بيت کوئين در يک مرغداري واقع در منطقه سيد قلي موضوع را بررسي و محل اعلام شده را شناسايي کردند.

وي اضافه کرد:ماموران پس از هماهنگي هاي لازم قضايي در يک عمليات از مرغداري بازرسي به عمل آورده تعداد 10 دستگاه ماينر قاچاق و لوازم مربوطه را کشف کردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه کارشناسان، ارزش تقريبي دستگاه هاي کشف شده را بالغ بر يک ميليارد و 400 ميليون ريال اعلام کرده اند بيان داشت: در اين رابطه يک نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه تاکيد کرد: شناسايي و دستگيري مجرمان همواره در دستور کار پليس قرار دارد و از مردم تقاضا مي شود براي کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنيت جامعه، در صورت اطلاع از اين گونه موارد بلافاصله موضوع را از طريق تماس با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار