لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
کد خبر: 90045
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰

کشف 3 میلیارد ریال لوازم جانبی تلفن همراه از یک دستگاه خودروی شوتی در اراک 

فرمانده انتظامی شهرستان اراک از کشف 4271 قلم لوازم جانبی تلفن همراه به ارزش 3 میلیارد ریال از یک دستگاه خودروی سواری شوتی در عمليات پليس این شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی شهرستان اراک از کشف 4271 قلم لوازم جانبی تلفن همراه به ارزش 3 میلیارد ریال از یک دستگاه خودروی سواری شوتی در عمليات پليس این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ " امیر مختاری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: تیمی از ماموران فرماندهي بخش معصوميه شهرستان، در عملياتي یک دستگاه خودروی سواری پژو، حامل بار قاچاق را شناسایی و در محور اراك – قم متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو، تعداد4271 قلم لوازم یدکی تلفن همراه خارجی قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار