حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
کد خبر: 90044
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷

کشف بیش از 22 کیلوگرم تریاک در دلیجان 

در عمليات پليس شهرستان دلیجان 22 کیلو و 300 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ در عمليات پليس شهرستان دلیجان 22 کیلو و 300 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد. 

سرهنگ " مجتبی جمالی " فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان بیان داشت: تيمي از ماموران انتظامی شهرستان، در هنگام کنترل خودروهای عبوری در سطح محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی خاطر نشان کرد: مأموران در بازرسی از خودروی مورد نظر موفق به کشف 22 کیلو و 300 گرم تریاک که به شکل ماهرانه در داخل خودرو جاساز شده بود، شدند.

این مقام انتظامی در پايان افزود: دو متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار