دیارآفتاب گزارش می دهد؛

آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ یک خروجی، جذب دو بازیکن جدید و چهار تمدیدی

باشگاه آلومینیوم اراک طی روزهای گذشته با جذب ۲ بازیکن جدید و تمدید قرارداد 4 نفر از بازیکنان فعلی این تیم فعالیت خود در نقل و انتقالات تابستانی را پیگیری کرد.
کد خبر: ۹۰۰۱۱ تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶

به گزارش دیار آفتاب؛ در ادامه روند نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم اراک برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر پس از حضور مجدد محرابی و خطیبی در رأس کادر مدیریتی و فنی این تیم دو بازیکن جدید به جمع آلومینیوم سازان اضافه شدند و همچنین اراکی ها در چند روز اخیر یک خروجی دیگر هم داشتند.

علی فاتح انجیرکی مهاجم فصل گذشته پارس جنوبی جم که در فصل گذشته با ۱۳ گل زده دومین گلزن برتر لیگ آزادگان بود پس از مذاکره با حمید محرابی مدیر عامل باشگاه، با قراردادی دوساله به جمع شاگردان رسول خطیبی اضافه شد، همچنین محمود قائد رحمتی که با آلومینیوم اراک به لیگ برتر صعود کرد و سال گذشته در ترکیب نساجی مازندران به میدان رفت پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه، با قراردادی یک ساله به آلومینیوم اراک پیوست.

اما معین عباسیان وینگر چپ فصل گذشته آلومینیوم اراک که پس از حضور منصوریان روی نیمکت آلومینیوم به جمع شاگردان وی پیوسته بود پس از توافق با مدیران باشگاه هوادار قرارداد خود را رسما با بنفش پوشان پایتخت به امضا رساند تا در لیگ برتر پیش رو نخستین فصل حضور خود را در باشگاه هوادار را تجربه کند.

همچنین مدیران باشگاه در تلاش هستند تا قرارداد بازیکنان تأثیرگذار تیم و موردنظر سرمربی برای ادامه همکاری به توافق برسند که طی روز گذشته تمدید قرارداد 4 بازیکن آلومینیوم از جمله میثم مجیدی کاپیتان این تیم، میثم آقایی، نیمادرودی و عرفان اسفندیاری برای یک فصل دیگر قطعی و انجام شد.

به گزارش دیارآفتاب تیم آلومنیوم هفته گذشته نیز دو بازیکن جدید یعنی وحید محمد زاده و میلاد فخرالدینی را به خدمت گرفت و قرارداد ۵ بازیکن این تیم یعنی مصطفی احمدی (هافبک)، رامتین سلیمان زاده (مدافع)، پوریا آریا کیا (مدافع)، اسماعیل شریفات (مدافع) و امیرمحمد هوشمند (مدافع) تمدید شد.

علاوه بر معین عباسیان تاکنون حامد پاکدل، سید مهدی حسینی، شاهین توکلی و حسین پورحمیدی خروجی های آلومینیوم هستند.

محسن ربیع‌خواه نیز که فصل گذشته را عمدتا با یک مصدومیت سنگین سپری کرد از جمله بازیکنانی است که تاکنون ادامه همکاری وی با آلومینیوم مشخص نیست و از تیم هوادار به عنوان یکی از تیم های خواهان وی یاد می شود، علاوه بر این اخباری از مذاکرات باشگاه آلومینیوم با چند بازیکن در پست های هافبک و مهاجم به گوش می رسد که تاکنون منجر به عقد قرارداد و اعلام رسمی نشده است.

انتهای پیام/