تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
کد خبر: 90001
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
در 5 ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

کشف2 تن و 741 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 2 تن و 741 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های 5 ماهه نخست پلیس استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها 113 نفر قاچاقچی مواد مخدردستگیر و 5 باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر متلاشی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" گفت: در تحقق هر چه بهتر پلیس پاسخگو، یکی از مهم ترین برنامه های عملیاتی پلیس استان در حوزه مبارزه اثربخش در حوزه مبارزه با مواد مخدر بازتعریف و برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به کشف 2 تن و 741 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 5 ماهه نخست امسال در عملیات های پلیس استان مرکزی ادامه داد:در این عملیات ها تعداد 113 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و 5 باند فعال در زمینه قاچاق مخدر متلاشی شد.

مفخمی شهرستانی ادامه داد: در 5 ماهه نخست امسال، تعداد 4 هزار و 267 نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و برای برخورد قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان اظهار داشت : در کنار اقدامات مقابله ای استان در مبارزه با مواد مخدر، نگاه آموزش بخش پلیس نیز نسبت به سال های گذشته بسیار توسعه داشته و با توجه به محدوديت هاي برگزاري كلاس هاي حضوري در دروران شيوع كرونا، با بهره گيري از ظرفيت فضاي مجازي و رسانه اي استان، توليد محتويات آموزشی و مهارت افزایی برای اقشار مختلف اجتماع از سوی کارشناسان پلیس و با همكاري اصحاب رسانه و فعالان فضاي مجازي انتشار يافته است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار