وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
کد خبر: 89977
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک:

شهردار اراک تا پایان هفته انتخاب می شود

خسروانی با اشاره به اینکه زمان دقیق انتخاب شهردار اراک مشخص نیست گفت: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اراک در تلاش هستند تا پایان هفته شهردار اراک را انتخاب کنند.

 عباس خسروانی سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص انتخاب شهردار اراک گفت: انتخاب شهرداران یکی از مهمترین وظایف شوراهای اسلامی شهر به حساب می آید زیرا با انتخاب شوراها، شهرداران عهده‌دار یکی از مسئولیت های مهم اجرایی کشور می شوند که با زندگی روزمره مردم به طور مستقیم در ارتباط هستند و لذا اثر هر تصمیم و اقدام اجرایی آنها به سرعت بر زندگی شهروندان مشهود می شود.

خسروانی اظهار کرد: انتخاب شهردار طبق بند ۱ ماده ۷۱ قانون وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی از وظایف و اختیارات اعضای شوراها اسلامی شهر است اما در قبال این حقی که به آنها داده شده تکالیفی را هم بر عهده دارند تا شهرداری را انتخاب کنند که بتواند گره از مشکلات مردم باز کند و فضای زندگی آنها را بهبود ببخشد.

وی ادامه داد: شورای اسلامی ششم شهر اراک موضوع شهردار را یکی از مهمترین تصمیمات خود قلمداد می کند و تلاش کرده تا با اتخاذ و طراحی یک فرایند کارشناسی و به دور از هیاهوهای سیاسی و حاشیه ها، دست به یک انتخاب خوب برای مردم شهر اراک بزند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اراک با اشاره به اینکه زمان دقیق انتخاب شهردار اراک مشخص نیست گفت: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اراک در تلاش هستند تا پایان هفته شهردار اراک را انتخاب کنند.

وی اضافه کرد: اعضای شورا فردا دوشنبه بعد از جلسه علنی شورا در جلسه ای غیر علنی سه الی چهار گزینه نهایی را انتخاب خواهند کرد و در جلسه ای علنی شهردار را انتخاب خواهند کرد.

خسروانی خاطرنشان کرد: امیدواریم که شهرداری را برای اراک انتخاب کنیم که بتواند کاستی‌های موجود را هر چه سریع‌تر برطرف و حال و هوای شهر را دگرگون کند تا مردم شریف اراک طعم شیرین خدمت را بچشند.ما اعتقادداریم که باید شهر را باهم بسازیم لذا جلسات کارشناسی خوبی را با بزرگان و مسئولان ارشد استان داشته‌ایم و همه را برای ساختن اراک به کمک طلبیده‌ایم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار