خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی!
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
کد خبر: 89872
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد

کشف بیش از 15 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی 

شمسایی فرد از شناسایی و دستگیری 2 توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف 15 کیلو و 400 گرم تریاک در بازرسی از خودروی آنها در عملیات مشترک این پلیس با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان خبرداد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 2 توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف 15 کیلو و 400 گرم تریاک در بازرسی از خودروی آنها در عملیات مشترک این پلیس با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان خبرداد. 

سرهنگ "حسین شمسایی فرد" بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر از شهرستان ساوه به مقصد استان همدان از سوی2 نفر از توزیع کنندگان مواد افیونی، پس از اطمینان کامل از صحت خبر رسیده و هماهنگی با دستگاه قضائی، اقدامت عملیاتی لازم را در این زمینه آغاز کردند.

وی خاطر نشان کرد:پس از اتمام تحقیقات فنی و هماهنگی با دستگاه قضائی،سرانجام مأموران پلیس استان همدان با هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، مسیر حرکت این محموله مواد مخدر را شناسایی و در عملياتي خودروی وانت مزدای حامل مواد مخدر را در يكي از محورهای مواصلاتی استان همدان توقیف و 2 توزیع کننده مواد مخدر را نیز دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به کشف 15 کیلو و 400 گرم تریاک در بازرسی مأموران از خودروی توقیفی افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار