جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱
کد خبر: 89828
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰

كشف 65 كيلوگرم ترياك در عمليات مشترك پليس استان هاي مركزي و چهار محال و بختياري 

جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 65 كيلوگرم ترياك در عمليات مشترك پليس استان هاي مركزي و چهارمحال بختياري خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 65 كيلوگرم ترياك در عمليات مشترك پليس استان هاي مركزي و چهارمحال بختياري خبر داد. 

سرهنگ "يوسف سپهوند" در بيان جزئيات اين خبر گفت:‌ ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان،‌در انجام تحقيقاتي از فعاليت يك قاچاقچي مواد مخدر در انتقال مقاديري مخدر از استان هاي مرزي به مركز كشور مطلع شدند.

وي افزود: با مراقبت هاي نامحسوس انجام شده،‌ خودرو و محل تردد اين قاچاقچي در استان چهار محال و بختياري شناسايي شد و تيمي از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان براي دستگيري اين فرد به اين استان اعزام شدند.

جانشين فرمانده انتظامي استان مركزي با اشاره به همكاري تيم اعزامي پليس استان و ماموران انتظامي استان چهارمحال و بختياري در دستگيري اين فرد گفت:‌ در عملياتي غافلگيرانه، ‌اين قاچاقچي مواد مخدر در يكي از محورهاي مواصلاتي اين استان دستگير و در بازرسي از خودروي اين فرد مقدار 65 كيلوگرم ترياك كشف شد.

سرهنگ سپهوند خاطر نشان كرد:‌ فرد دستگير شده در اين عمليات، با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار