جانی‌هایی با درآمد 100 میلیونی و مدرک پزشکی رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد گام مؤثر دولت در راستای حمایت از هپکو/ واردات تراک های 70 تن مشروط به خرید داخلی شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
کد خبر: 89814
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
دیارآفتاب از نقل و انتقالات باشگاه آلومینیوم گزارش می دهد؛

24 ساعت پر ترافیک نقل و انتقالاتی برای آلومینیوم سازان/ جذب و تمدید قرارداد 7 بازیکن

باشگاه آلومینیوم اراک طی روز گذشته با جذب 2 بازیکن جدید و تمدید قرارداد 5 نفر از بازیکنان فعلی این تیم برخلاف دو هفته اخیر یک روز پربار نقل و انتقالاتی را سپری کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ باشگاه آلومینیوم اراک که از زمان شروع فرصت نقل و انتقالات تابستانی به دلیل بلاتکلیفی در انتخاب سرمربی و همچنین مسائل مدیریتی حدود دو هفته از سایر رقبا عقب‌مانده بود سرانجام با تغییر مدیرعامل و سپرده‌شده سکان هدایت تیم به رسول خطیبی مربی سابق آلومینیوم سازان بلافاصله وارد فعالیت در بازار نقل و انتقالاتی شد و 24 ساعت گذشته را با ترافیک سنگینی پشت سر گذاشت.

طی روز گذشته دو بازیکن جدید به جمع شاگردان خطیبی اضافه شدند، وحید محمد زاده مدافع و کاپیتان فصل گذشته تیم ذوب‌آهن با آلومینیوم به توافق رسید و همچنین میلاد فخرالدینی که او نیز در پست مدافع توپ می‌زند با قراردادی دوساله از تراکتور تبریز راهی اراک شد.

همچنین مدیران باشگاه در تلاش هستند تا قرارداد بازیکنان تأثیرگذار تیم و موردنظر سرمربی برای ادامه همکاری به توافق برسند که طی روز گذشته تمدید قرارداد 5 بازیکن آلومینیوم یعنی مصطفی احمدی (هافبک)، رامتین سلیمان زاده (مدافع)، پوریا آریا کیا (مدافع)، اسماعیل شریفات (مدافع) و امیرمحمد هوشمند (مدافع) قطعی شد و به سرانجام رسید.

البته گفتنی است پیش‌تر به دلیل عملکرد ضعیف مدیریتی و بلاتکلیفی تیم 4 بازیکن از جمع آلومینیوم سازان جدا شدند، در این بین سید مهدی حسینی هافبک تأثیرگذار و گلزن آلومینیوم و شاهین توکلی مدافع این تیم ازجمله بازیکنانی هستند که برای ادامه کار در فصل جدید به شاگردان محمد ربیعی در مس رفسنجان پیوستند.

همچنین حسین پور حمیدی سنگربان فصل گذشته تیم آلومینیوم که یک‌فصل را به‌صورت قرضی از استقلال در اراک حضور داشت به دلیل توافقات قبلی آبی پوشان تهرانی با تیم تراکتور فصل جدید را در تبریز توپ خواهد زد.

علاوه بر این جدایی حامد پاکدل مهاجم و بهترین گلزن تیم آلومینیوم در فصل گذشته و ثبت قرارداد وی با تیم پرسپولیس شاید یکی از پر سروصدا ترین اخبار نقل و انتقالاتی در روزهای گذشته بوده است.

هرچند اخبار و شایعاتی از مذاکرات باشگاه آلومینیوم با برخی بازیکنان و همین‌طور زمزمه‌های جدایی چند بازیکن فعلی شنیده می‌شود اما درنهایت باید دید اراکی‌ها از فرصت باقیمانده نقل و انتقالات تابستانی چه استفاده‌ای برای تقویت تیم خواهند برد.

با این وجود به نظر می‌رسد آلومینیوم سازان با جذب دو مدافع جدید و تمدید قرارداد مدافعان اصلی ترکیب فصل گذشته در خط دفاعی کمبودی نداشته باشند هرچند که این تیم در خطوط میانی و حمله نیازمند جذب بازیکن است، همچنین با توجه به جدایی گلر اول تیم به خدمت گرفتن یک دروازه بان مطمئن برای آلومینیوم ضروری است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار