لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
کد خبر: 89789
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴

کشف یک میلیارد ریال تنباکوی قاچاق در توقیف خودروی شوتی در آشتیان

فرمانده انتظامي شهرستان آشتیان از توقيف یک دستگاه خودروي سواري حامل 5 هزار و 990 عدد تنباکوی خارجی قاچاق در عمليات پليس اين شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامي شهرستان آشتیان از توقيف یک دستگاه خودروي سواري حامل 5 هزار و 990 عدد تنباکوی خارجی قاچاق در عمليات پليس اين شهرستان خبر داد. 

سرهنگ"رضا رضایی" در تشریح این خبر بیان داشت: به منظور مبارزه قاطع و هدفمند با خودروهای قاچاق بر كالا و ارز ، مأموران پاسگاه انتظامي مزرعه نو شهرستان آشتیان، یک دستگاه خودروی سواری حامل بار قاچاق را در سطح محور اراک-قم شناسايي و در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی آن را متوقف كردند.

وي خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودروی توقیفی،5 هزار و 990 عدد تنباکوی خارجی قاچاق كشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان افزود: از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان، ارزش تقريبي كالاي قاچاق کشف شده یک میلیارد ريال برآورد شد.

سرهنگ رضایی در پایان با تأکید بر عزم قاطع پلیس در مبارزه هدفمند با قاچاق کالا و ارز به منظور حمایت از تولید ملی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار