نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند جوان‌سازی جمعیت، با طرح و برنامه قابل اجرا نیست/ مشوق‌های طرح جوانی جمعیت چقدر چاره‌ساز است؟
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
کد خبر: 89788
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

کشف بیش از 11 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و خوزستان 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با اعلام خبر دستگیری یک توزیع کننده عمده مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان گفت: از خودروی متهم 11کیلو و 700گرم تریاک کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با اعلام خبر دستگیری یک توزیع کننده عمده مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان گفت: از خودروی متهم 11کیلو و 700گرم تریاک کشف شد. 

سرهنگ "حسین شمسایی فرد" بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی دریافت خبری مبنی بر خریداری مقادیری مواد مخدر از سوی یکی از توزیع کنندگان مواد افیونی از استان های جنوبی کشور و انتقال آن با یک دستگاه خودروی سواری به داخل استان مرکزی،تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی خاطر نشان کرد:پس از اتمام تحقیقات پلیس و در هماهنگی با دستگاه قضائی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با هدایت اطلاعاتی هدفمند پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ، مسیر حرکت خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی کرده و در عملیاتی، موفق به توقیف خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شوش و دستگیری راننده خودرو شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به کشف 11 کیلو و 700 گرم تریاک در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سرهنگ شمسایی فرد در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری های درون سازمانی در ناجا اظهار اميدواري كرد تا در بستر مشاركت همگانی افراد جامعه و دیگر نهادها و دستگاه های اجرایی، به تدریج شاهد ریشه کنی این بلای خانمانسوز درسطح جامعه باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار