خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی!
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
کد خبر: 89786
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی:

استان مرکزی هیچ روستای بالای ۵ خانوار بدون برق‌ ندارد

اله داد گفت: هم اکنون با افتخار می‌گوییم که هیچ روستای بدون برق بالای ۵ خانوار در استان  وجود ندارد و عشایر کوچ نشین استان نیز با استفاده از سامانه های خورشیدی از نعمت برق بهره مند شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ همزمان با هفته دولت با حضور استاندار مرکزی ، هیات همراه و مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ۵پروژه برق رسانی در شهرستان تفرش با اعتباری بالغ بر۱۷میلیارد ریال  افتتاح شد.

استاندار مرکزی درمراسم افتتاح این طرح ها،گفت: یکی از شاخص های ارزیابی توسعه و پیشرفت در جهان، مصرف صحیح انرژی و در خدمت تولید و صنعت بودن آن است .

سید علی آقا زاده  با اشاره به ابعاد اجتماعی و فرهنگی مصرف برق در جامعه اظهار داشت : همکاری مردم در مدیریت مصرف برق بویژه در دوران اوج بار،  امری ضروری است و قطعا سیاستهای تشویقی وحتی برنامه های تبلیغی و فرهنگی ادارات برق در این خصوص کارساز است و از مردم نیز تقاضا داریم که با دید اقتصادی ، صرفه جویی و کمک به توسعه زیر ساخت ها در موضوع مدیریت مصرف برق، کمک حال ادارات برق باشند .

وی همچنین میزان برخورداری روستایی در بخش برق را در سالهای بعد از انقلاب و بویژه حال حاضر بسیار ارزشمند و مطلوب توصیف و در این خصوص از فعالین صنعت برق کشور و استان صمیمانه قدردانی کرد

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این آیین افتتاحیه گفت: هم اکنون با افتخار می‌گوییم که هیچ روستای بدون برق بالای ۵ خانوار در استان  وجود ندارد و عشایر کوچ نشین استان نیز با استفاده از سامانه های خورشیدی از نعمت برق بهره مند شدند.

 محمد اله داد هدف از افتتاح این طرح‌ها را افزایش رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق پایدار و مطمئن و بهره‌وری اقتصادی عنوان کرد.

وی با وجود خاموشی های ناشی از ناترازی تولید و مصرف درکشور گفت:با وجود شرایط دشوار صنعت برق در تابستان تمام تلاش خود را در اقصی نقاط استان جهت خدمت رسانی به مردم  به بهترین شکل بکار گرفته ایم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار