صهیونیست‌ها از هواپیمای مسافربری برای سپر انسانی استفاده می‌کنند روی خوش مردم به خرید لوازم خانگی ایرانی باوجود فراوانی نمونه خارجی/‌‌تولیدکننده دنبال افزایش کیفیت باشد واکسن‌هراسی، شیطنت دشمن برای تضعیف توانمندی ایران/ «برکت» کم‌عارضه‌ترین واکسن فرمانده ارتش: بصیرت و روحیه سلحشوری موتور محرکه اجرای ماموریتهاست برنامه‌ریزی برای صادرات ۲۵۰ میلیون دلار گل از سال آینده عکس/سفر وزیر صمت به همراه فرزندش به استان مرکزی بازدید وزیر صمت از شرکت فرش پاتریس دلیجان سردار سلامی: قدرت دفاعی ما برای واکنش‌های سخت ساخته شده است بخش خصوصی عزم جدی برای احیا و پویایی تولید و صادرات دارد/ضرورت تاسیس دانشکده سنگ کشور خطیب‌زاده: حوادث اخیر لبنان ریشه در فتنه‌گری رژیم صهیونیستی دارد
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۸
کد خبر: 89784
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
کارشناس سیاسی:

دولت سیزدهم منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان خواهد بود

رحیمی گفت: امیدواریم انتخاب آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان باشد، همه مردم شاهد این باشند که نظام جمهوری اسلامی می تواند اقتصاد اسلامی و سیاست اسلامی و اجتماع اسلامی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رحیمی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: حدود نیم قرن از نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد و ما شاهد انتخابات گوناگونی اعم ازانتخابات مجلس شورای اسلامی، شوراهای شهر و روستا، خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و...در کشور بودیم.

رحیمی در ادامه بیان کرد:در انتخابات 1400 با وجود همه تحریم ها و سنگ اندازی هایی که از طرف استکبار و بدخواهان  داخلی صورت گرفت و مشکلاتی را برای ملت ایران  ایجاد کردند اما مردم در انتخابات حضور پیدا کردند و به صورت متحد به جبهه انقلاب رای دادند.

وی افزود: علی رغم اینکه عده ای شعارهای عوام پسند و مباحثی راجع به غرب و برجام و .. که به نحوی تحریک کننده عواطف و احساسات بود را مطرح کردند اما مردم جبهه انقلاب را حمایت کردند و رئیس جمهوری را انتخاب کردند که شعارش عدالت و ایران قوی بود.

 کارشناس سیاسی اظهار کرد: افرادی که دنبال مطامع خود هستند بدانند در دولتهای پیشین علی رغم اینکه مردم جبهه انقلاب را یاری کردند اما وقتی که از مسیر اصلی خود حذف شدند و  در ورطه هایی گام نهادند که مورد رضای پروردگار نبود مردم خط خود را از آن افراد جدا کردند و آن ها را از صحنه اجرایی کشور حذف کردند.

وی بیان کرد:امروز که بیش از 24 میلیون نفر به جبهه انقلاب رای داده اند ضمن اینکه از رفتار و اعمال که در ارتباط با عدالت و پیشرفت انقلاب است حمایت می کنند ناظر عملکرد مسئولین نیز هستند. مسئولین بدانند برای مردم باید کار و فعالیت کنند که ان شاالله ثمره آن یک دولت اسلامی خواهد بود.

رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این انتخاب منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان باشد، همه مردم شاهد این باشند که نظام جمهوری اسلامی می تواند اقتصاد اسلامی و سیاست اسلامی و اجتماع اسلامی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار