اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
کد خبر: 89784
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
کارشناس سیاسی:

دولت سیزدهم منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان خواهد بود

رحیمی گفت: امیدواریم انتخاب آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان باشد، همه مردم شاهد این باشند که نظام جمهوری اسلامی می تواند اقتصاد اسلامی و سیاست اسلامی و اجتماع اسلامی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رحیمی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: حدود نیم قرن از نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد و ما شاهد انتخابات گوناگونی اعم ازانتخابات مجلس شورای اسلامی، شوراهای شهر و روستا، خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و...در کشور بودیم.

رحیمی در ادامه بیان کرد:در انتخابات 1400 با وجود همه تحریم ها و سنگ اندازی هایی که از طرف استکبار و بدخواهان  داخلی صورت گرفت و مشکلاتی را برای ملت ایران  ایجاد کردند اما مردم در انتخابات حضور پیدا کردند و به صورت متحد به جبهه انقلاب رای دادند.

وی افزود: علی رغم اینکه عده ای شعارهای عوام پسند و مباحثی راجع به غرب و برجام و .. که به نحوی تحریک کننده عواطف و احساسات بود را مطرح کردند اما مردم جبهه انقلاب را حمایت کردند و رئیس جمهوری را انتخاب کردند که شعارش عدالت و ایران قوی بود.

 کارشناس سیاسی اظهار کرد: افرادی که دنبال مطامع خود هستند بدانند در دولتهای پیشین علی رغم اینکه مردم جبهه انقلاب را یاری کردند اما وقتی که از مسیر اصلی خود حذف شدند و  در ورطه هایی گام نهادند که مورد رضای پروردگار نبود مردم خط خود را از آن افراد جدا کردند و آن ها را از صحنه اجرایی کشور حذف کردند.

وی بیان کرد:امروز که بیش از 24 میلیون نفر به جبهه انقلاب رای داده اند ضمن اینکه از رفتار و اعمال که در ارتباط با عدالت و پیشرفت انقلاب است حمایت می کنند ناظر عملکرد مسئولین نیز هستند. مسئولین بدانند برای مردم باید کار و فعالیت کنند که ان شاالله ثمره آن یک دولت اسلامی خواهد بود.

رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این انتخاب منشا خدمات و عدالت اجتماعی برای همگان باشد، همه مردم شاهد این باشند که نظام جمهوری اسلامی می تواند اقتصاد اسلامی و سیاست اسلامی و اجتماع اسلامی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار