جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
کد خبر: 89770
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

استانداران از بین گزینه های پیشنهادی نمایندگان هر استان انتخاب می شوند/ کارآمدی اصلی ترین شاخص مد نظر است

نظری رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: بنابر نظر وزیر کشور، نمایندگان استان ها در سراسر کشور تشکیل جلسه می دهند و گزینه های مورد نظر استانداری را به وزارت کشور معرفی می کنند تا نهایتا از بین گزینه های معرفی شده، استانداران انتخاب شوند.

علیرضا نظری رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص گزینه های مطرح شده برای استانداری مرکزی، گفت: با توجه به صحبت هایی که با وزیر کشور انجام شده، نظر او این است که نمایندگان استان ها در سراسر کشور تشکیل جلسه دهند و گزینه های مورد نظر را به وزارت کشور معرفی کنند تا نهایتا از بین گزینه های معرفی شده، استاندار هر استان انتخاب شود.

وی با بیان اینکه این روند در همه استانها در حال انجام است، افزود: در استان مرکزی نیز همفکری هایی با نمایندگان استان شده و در حال رایزنی هستیم تا در چند روز آینده گزینه های نهایی به وزارت کشور معرفی شود. امیدواریم با مساعدت های صورت گرفته، استانداری متناسب با شرایط استان انتخاب شود.

نظری تاکید کرد: لیست های منتشر شده از گزینه های استانداری پایه و اساسی نداشته و خیال پردازی برخی افراد است که کاملا تکذیب می شود. البته تا کنون اسامی تعداد زیادی از نفرات برای این منظور مطرح شده است ولی بنظر می رسد جمع بندی نهایی در هفته آینده انجام و گزینه های نهایی به وزارت کشور معرفی شوند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی خاطرنشان کرد: کارآمدی اصلی ترین شاخص مد نظر نمایندگان استان برای انتخاب استاندار مرکزی است. البته بومی بودن استاندار نیز جزو ویژگی های مثبتی است که اگر این شاخص را داشته باشد در اولویت قرار می گیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار