امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
کد خبر: 89752
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

ترک فعل های بسیاری در زمان روحانی صورت گرفته/ محاکمه روحانی درخواست مردم است

سلیمی در خصوص محاکمه روحانی رئیس دولت تدبیر و امید، گفت: این موضوع درخواست عمومی مردم است و ما هم به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این مهم هستیم.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص محاکمه رئیس دولت تدبیر و امید و پیگیری مجلس در خصوص آن، گفت: این موضوع درخواست عمومی مردم است و ما هم به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این مهم هستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه قوه قضائیه هم یکی از اولویت های خود را رسیدگی به ترک فعل ها قرار داده و ترک فعل های بسیاری در زمان آقای روحانی صورت گرفته، لذا او به عنوان رئیس دولت باید پاسخگوی این وضعیت نابسامان اقتصادی در جامعه باشد.

سلیمی تصریح کرد: روحانی باید پاسخگوی آسیب های وارد شده به صنایع، مردم، بی بضاعتان، مستاجران و ... باشد. آیا کسی غیر از رئیس دولت تدبیر و امید مسئول این مشکلات اقتصادی است. لذا حتما باید به حساب او رسیدگی شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار