فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
کد خبر: 89752
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

ترک فعل های بسیاری در زمان روحانی صورت گرفته/ محاکمه روحانی درخواست مردم است

سلیمی در خصوص محاکمه روحانی رئیس دولت تدبیر و امید، گفت: این موضوع درخواست عمومی مردم است و ما هم به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این مهم هستیم.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص محاکمه رئیس دولت تدبیر و امید و پیگیری مجلس در خصوص آن، گفت: این موضوع درخواست عمومی مردم است و ما هم به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این مهم هستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه قوه قضائیه هم یکی از اولویت های خود را رسیدگی به ترک فعل ها قرار داده و ترک فعل های بسیاری در زمان آقای روحانی صورت گرفته، لذا او به عنوان رئیس دولت باید پاسخگوی این وضعیت نابسامان اقتصادی در جامعه باشد.

سلیمی تصریح کرد: روحانی باید پاسخگوی آسیب های وارد شده به صنایع، مردم، بی بضاعتان، مستاجران و ... باشد. آیا کسی غیر از رئیس دولت تدبیر و امید مسئول این مشکلات اقتصادی است. لذا حتما باید به حساب او رسیدگی شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار