حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
کد خبر: 89727
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
تداوم روزهای آلاینده؛

هوای اراک و شازند در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد

بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، شاخص کیفیت هوای این شهر در ساعت ۸ صبح امروز (یک‌شنبه ۷ شهریور)، عدد ۱۰۶ را نشان می‌دهد که بیانگر "هوای ناسالم برای گروه‌های حساس" است.

به گزارش دیار آفتاب؛بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، شاخص کیفیت هوای این شهر در ساعت ۸ صبح امروز (یک‌شنبه ۷ شهریور)، عدد ۱۰۶ را نشان می‌دهد که بیانگر "هوای ناسالم برای گروه‌های حساس" است.

همچنین در ساعت مذکور ایستگاه‌ سنجش آلودگی هوای شهر شازند عدد ۱۳۸ را نشان می‌دهد که بیانگر هوای "ناسالم برای گروه‌های حساس" است.

بر اساس آمارهای ارائه‌شده نشان می‌دهد از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون 61 روز ناسالم و کمتر از ۱۰ روز هوای پاک در کارنامه کلانشهر اراک به ثبت رسیده و البته در اغلب روزها شرایط ناسالم لحظه‌ای نیز تجربه‌شده است.

امروز شصت و دومین روز ناسالمی است که در اراک به ثبت می‌رسد و درحالی‌که فقط ۵ماه از سال جاری سپری‌شده است اما تعداد روزهای ناسالم اراک بیانگر شرایطی وخیم و بسیار نگران‌کننده‌ای است.

بااین‌وجود اکیداً توصیه می‌شود در شرایط آلودگی هوا گروه‌های حساس ازجمله سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و ریوی به‌منظور احتیاط بیشتر حتی‌الامکان در این وضعیت از منزل خارج نشوند و سایر افراد از فعالیت‌های سنگین خارج از منزل اجتناب کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار