وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
کد خبر: 89718
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳

اعمال قانون ۸۳۱۷ دستگاه خودرو در اجراي مرحله جديد طرح ممنوعيت هاي ترافيكي در استان مركزی

فرمانده انتظامی استان گفت: در ۱۳ روز از اجرای مرحله  طرح ممنوعیت های تردد بین، استان، برای ۸۳۱۷  خودرو جریمه های 500 و یک میلیون تومانی صادر شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی استان گفت: در ۱۳ روز از اجرای مرحله  طرح ممنوعیت های تردد بین، استان، برای ۸۳۱۷  خودرو جریمه های 500 و یک میلیون تومانی صادر شد. 

سردار"حسن مفخمي شهرستاني"در تشریح این خبر گفت:‌ در اجراي مصوبات ستاد ملي مقابله با كرونا، بلافاصله برنامه ريزي عملياتي لازم از سوي پليس استان در اجراي اين مصوبات آغاز شده و ماموران انتظامي در قالب تيم هاي مشترك از 29 نقطه از مبادي ورودي و خروجي استان مستقر هستند. 

وي افزود: با توجه به اطلاع رساني هاي انجام شده، هر گونه ورود و خروج خودروها با پلاك غيربومي از استان ها ممنوع بوده و در تمامي ورودي و خروجي هاي استان، تردد وسايل نقليه مورد نظارت تيم هاي پليس قرار مي گيرند. 

اين مقام ارشد انتظامي تاكيد كرد:‌ براساس مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت 12 ظهر 24 مرداد ماه تا پنجم شهریور، منع تردد بین استانی اعمال و با خودروهاي متخلف برخورد مي شود كه در ۱۳ روز نخست اجراي اين طرح، تعداد ۸۳۱۷ خودرو از سوي پليس اعمال قانون شدند. 

فرمانده انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ از اين تعداد اعمال قانون، تعداد ۶۸۰۹ دستگاه خودرو به ميزان يك ميليون تومان و تعداد ۱۵۰۸ دستگاه خودرو نيز به مبلغ 500 هزار تومان اعمال قانون شدند و ۲۶۷۰ وسيله نقليه نيز از مبادي و ورودي خروجي عودت داده شدند. 

وی اضافه کرد: در این مرحله از اجرای طرح محدودیت های تردد و با توجه به تداوم منع تردد از ساعت 22 تا 3 بامداد نیز تعداد ۶۴۱۲ دستگاه خودرو، به میزان 200 هزار تومانی طی این چند روز اعمال قانون شده اند.

طرح محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: طرح محدودیت تردد خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد و ورود و خروج به هر یک از شهرهای ممنوعه به ترتیب یک میلیون (شهرهای قرمز) و ۵۰۰ هزار تومان (شهرهای نارنجی) جریمه دارد و طرح محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار