اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
کد خبر: 89715
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

حجم تخریب های اقتصادی روحانی بیشتر از حجم ویرانه های جنگ تحمیلی است/ رئیسی «مردِ میدانِ تلاش» است

سلیمی گفت: حضور رئیسی در خوزستان نشان داد که او برای کار و تلاش آمده و رئیس جمهور خانه نشین نیست و همانند شهید سلیمانی که مرد میدان بود، رئیسی هم مرد میدان تلاش است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص حضور میدانی رئیس جمهور، گفت: حضور میدانی رئیسی نشان می دهد میان رؤسای جمهور قبلی و فعلی تفاوت است. آن رئیس جمهور کجا که 2سال از خانه بیرون نیامد و این رئیس جمهور کجا که حتی به غسال های بهشت زهرا هم سر زد.

وی افزود: صحبت رو در رو و بدون پرده جوان روستایی با رئیس جمهور فعلی کجا، نظرسنجی از پشت شیشه ماشین و بازدید خودرویی از کارخانه ها توسط رئیس جمهور قبلی کجا! کشور با دست فرمان رئیس جمهور روحانی به اینجا رسید. برای نمونه حجم تخریب های اقتصادی هشت سال گذشته توسط دولت یازدهم و دوازدهم بیشتر از حجم ویرانه های هشت سال جنگ تحمیلی است.

سلیمی تصریح کرد: برای نمونه جبران عقب ماندگی ها در حوزه برق و انرژی، نیاز به چند سال زمان دارد. این موضوع را به وزیر نیروی دولت سیزدهم هم گفتم که دارد ویرانه هایی را تحویل می گیرد و باید خرابه های ناشی از اقدامات دولت تدبیر و امید را بازسازی کند.

وی تاکید کرد: مسئولین نباید پشت درهای بسته بنشینند و فقط برای نمایش دست به اقدامات بیهوده از جمله افتتاح چند باره یک پروژه، سفرهای بی نتیجه و ... بزنند. البته آقای رئیسی هم رئیس جمهوری نیست که بگذارد استانداران و وزرایش از این اشتباهات عجیب و غریب انجام دهند.

نماینده مردم محلات و دلیجان با بیان اینکه سفر آقای رئیسی به خوزستان باعث ایجاد بارقه های امیدی در دل مردم آن منطقه شد، خاطرنشان کرد: این حضور نشان داد که رئیس جمهور دولت سیزدهم برای کار و تلاش آمده و او رئیس جمهور خانه نشین نیست و همانند شهید سلیمانی که مرد میدان بود، او هم مرد میدان تلاش است. امیدواریم آقای رئیسی بتواند خرابی های هشت سال گذشته را به سرعت ترمیم کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار