کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
کد خبر: 89670
تاریخ انتشار: ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

کشف 44 دستگاه موتور سیکلت و خودروی مسروقه در طرح عملياتي پليس آگاهي در استان مركزي 

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 44 دستگاه موتور سیکلت و خودرو مسروقه در اجراي طرح بازدید از پارکینگ ها در 5 ماهه اول سال در اين شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 44 دستگاه موتور سیکلت و خودرو مسروقه در اجراي طرح بازدید از پارکینگ ها در 5 ماهه اول سال در اين شهرستان خبر داد. 

سرهنگ كارآگاه "کامیار چهری" در تشریح این خبر بیان داشت: در اجرای طرح های امنیت بخش پلیس استان و در برخورد با سارقان، در یک برنامه ریزی جامع عملیاتی، طرح بازدید از پارکینگ ها در شهرستان مرکز استان از ابتداي سال جاري به مرحله اجرا در آمد.

وی اظهار داشت: در این طرح عملیاتی، موتورسیکلت های موجود در پارکینگ های عمومی در شهرستان اراک مورد بررسی قرار گرفت و تعداد 41 دستگاه موتورسیکلت و سه دستگاه خودرو دارای سابقه سرقت کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان مركزي افزود: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و با شناسایی مالکان موتورسیکلت ها و خودروهای کشف شده، مراحل لازم برای تحویل وسائط نقلیه به مالکان آن در حال پیگیری است.

سرهنگ چهری در پایان خاطر نشان كرد:‌ تلفن 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي مردمي در خصوص هر گونه موضوعات امنيتي و انتظامي است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار