سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
کد خبر: 89669
تاریخ انتشار: ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

امحاء عصاره زعفران های غیر بهداشتی در اراک 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از امحاء 300 لیترعصاره زعفران غیر بهداشتی، در محل دفع زباله هاي سازمان پسماند شهرداري اراک خبرداد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از امحاء 300 لیترعصاره زعفران غیر بهداشتی، در محل دفع زباله هاي سازمان پسماند شهرداري اراک خبرداد. 

سرهنگ "محمد عقیل سلگی" با اعلام این خبر، بیان داشت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و معدوم کردن کالاهای فاقد مجوز، غیر مجاز و غیر بهداشتی، پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری ادارات مربوطه اقدام به امحاء 300لیترعصاره زعفران های غیر بهداشتی در محل دفع زباله هاي سازمان پسماند شهرداري اراک کرد.

وی خاطر نشان کرد:این عصاره های زعفران های غیر بهداشتی توسط فردی سودجو، در یک کارگاه غير بهداشتي توليد و به همراه نشان سلامت و شماره ثبت یک شرکت جعلی، به مردم فروخته می شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی درپایان با تأکید بر عزم قاطع این پلیس در مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از اولویت های محوری افزود:متهم این پرونده پس از تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی به دستگاه قضائی، با صدور قرار قانونی به زندان معرفي شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار