همزمان با هفته دولت؛

۱۷پروژه روستایی توزیع برق در اراک به بهره‌برداری رسید

همزمان با هفته دولت با حضور استاندار مرکزی ، هیات همراه و مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ۱۷پروژه برق رسانی روستایی در شهرستان اراک با اعتباری بالغ بر۳۰میلیارد ریال  به صورت نمادین در روستای سوسن آباد افتتاح شد.
کد خبر: ۸۹۶۶۰ تاریخ انتشار: ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

به گزارش دیار آفتاب؛همزمان با هفته دولت با حضور استاندار مرکزی ، هیات همراه و مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ۱۷پروژه برق رسانی روستایی در شهرستان اراک با اعتباری بالغ بر۳۰میلیارد ریال  به صورت نمادین در روستای سوسن آباد افتتاح شد.

استاندار مرکزی درمراسم افتتاح این طرح ها با اشاره به اینکه استان مرکزی از استان‌های کشاورزی و صنعتی است و برق در توسعه این بخش‌ها نقش مهمی دارد، افزود: صنعت برق در صنایع مادر و تولیدی استان نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند.

 آقا زاده افزود: کارکنان  پرتلاش صنعت برق با فعالیت شبانه روزی در تامین برق پایدار از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه صنعت برق به عنوان حساس ترین صنعت در استان مرکزی که استانی صنعتی و کشاورزی  است،اظهارکرد: امسال باتوجه به ناترازی تولید و مصرف برق سال سختی برای صنعت توزیع برق بود. 

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این آیین افتتاحیه از بهره برداری ۹۲پروژه روستایی برق در استان با اعتباری بالغ بر  ۲۳۴میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبرداد.

محمد محمداله داد  هدف از افتتاح این طرح‌ها را افزایش رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق پایدار و مطمئن و بهره‌وری اقتصادی عنوان کرد.

 وی اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی ، طرح جهادی اصلاح شبکه روشنایی معابر در نقاط مختلف استان را از پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت برشمرد.

اله داد، برق رسانی به روستای قشلاق نظر لو،احداث فیدر جدید در پست 63کیلوولت و نصب و تقویت ترانسفورماتور های هوایی را از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت عنوان کرد.