وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۵
کد خبر: 89637
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴

کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق در جاساز بدنه اتوبوس در عملیات پلیس در استان مرکزی 

فرمانده انتظامی استان از کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق که به شکل ماهرانه ای در بدنه یک دستگاه اتوبوس، جاساز شده بود، خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی استان از کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق که به شکل ماهرانه ای در بدنه یک دستگاه اتوبوس، جاساز شده بود، خبر داد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان، در انجام تحقیقاتی از جابجایی یک محموله قاچاق که با شگردی خاص توسط قاچاقچیان کالا از استان های جنوبی کشور به مقصد پایتخت بارگیری شده بود، مطلع شدند.

وی افزود: در تمهیدات عملیاتی پلیس و با مراقبت های نامحسوس ماموران انتظامی، سرانجام خودروی اتوبوس که در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان بود، شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو مقادیری اقلام خوراکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خودرویی که به شکل ماهرانه ای در محفظه های مخصوصی در بدنه اتوبوس، جاساز شده بود، کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: در ارزیابی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش این محموله کالای قاچاق، 13 میلیارد ریال برآورد شد که سه متهم دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار