موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲
کد خبر: 89637
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴

کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق در جاساز بدنه اتوبوس در عملیات پلیس در استان مرکزی 

فرمانده انتظامی استان از کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق که به شکل ماهرانه ای در بدنه یک دستگاه اتوبوس، جاساز شده بود، خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی استان از کشف 13 میلیارد ریال کالای قاچاق که به شکل ماهرانه ای در بدنه یک دستگاه اتوبوس، جاساز شده بود، خبر داد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان، در انجام تحقیقاتی از جابجایی یک محموله قاچاق که با شگردی خاص توسط قاچاقچیان کالا از استان های جنوبی کشور به مقصد پایتخت بارگیری شده بود، مطلع شدند.

وی افزود: در تمهیدات عملیاتی پلیس و با مراقبت های نامحسوس ماموران انتظامی، سرانجام خودروی اتوبوس که در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان بود، شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو مقادیری اقلام خوراکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خودرویی که به شکل ماهرانه ای در محفظه های مخصوصی در بدنه اتوبوس، جاساز شده بود، کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: در ارزیابی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش این محموله کالای قاچاق، 13 میلیارد ریال برآورد شد که سه متهم دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار