حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
کد خبر: 89634
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

کشف 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک واحد صنعتی در آشتیان 

 در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان، 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان، 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان کشف شد. 

سرهنگ" رضا رضایی " فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان آشتیان در تحقیقاتی ، از فعالیت تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شدند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از شناسايي اين واحد صنعتی و با هماهنگی با دستگاه قضائی، در بازديد از این محل، موفق به کشف تعداد 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق فاقد هر گونه مدارك معتبر قانونی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان در پایان با اشاره به ارزش تقریبی 6 میلیارد ریالی دستگاه های کشف شده، افزود: فرد دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار