کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸
کد خبر: 89634
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

کشف 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک واحد صنعتی در آشتیان 

 در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان، 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان، 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان کشف شد. 

سرهنگ" رضا رضایی " فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان آشتیان در تحقیقاتی ، از فعالیت تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شدند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از شناسايي اين واحد صنعتی و با هماهنگی با دستگاه قضائی، در بازديد از این محل، موفق به کشف تعداد 15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق فاقد هر گونه مدارك معتبر قانونی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان در پایان با اشاره به ارزش تقریبی 6 میلیارد ریالی دستگاه های کشف شده، افزود: فرد دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار