سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر: 89633
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

كشف 5میلیارد ریال بلبرينگ هاي قاچاق در دليجان 

در عملیات ماموران انتظامی شهرستان دلیجان، در توقيف یک دستگاه خودروی وانت نیسان ، تعداد 2930 عدد بلبرینگ قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛  در عملیات ماموران انتظامی شهرستان دلیجان، در توقيف یک دستگاه خودروی وانت نیسان ، تعداد 2930 عدد بلبرینگ قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد. 

سرهنگ "مجتبی جمالی" در تشریح این خبر بيان داشت: در تداوم طرح هاي امنیت بخش پلیس، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان، یک دستگاه خودروی نیسان وانت حامل بار قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی کردند.

وي افزود: در عملیاتی این خودرو متوقف و در بازرسی از آن تعداد2930 قلم بلبرینگ قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان دليجان خاطر نشان كرد: ارزش تقریبی محموله ی قاچاق توقیفی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، 5 میلیارد ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان افزود: دو متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار