دیارآفتاب گزارش می دهد؛

مدیرعامل جدید باشگاه آلومینیوم به زودی معرفی می شود/ پایان کار عباسی و منصوریان در اراک

در پی حواشی ایجاد شده پس از تمدید قرارداد علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک، سعید عباسی از هیات مدیره و مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شد و تصمیم نهایی مدیران باشگاه عدم همکاری با منصوریان است.
کد خبر: ۸۹۶۲۹ تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳

به گزارش دیار آفتاب؛ از روز گذشته و پس از اعلام خبر تمدید قرداد علیرضا منصوریان بعنوان سرمربی تیم آلومینیوم اراک حواشی و اظهارنظرهای مختلفی پیرامون این اتفاق شکل گرفت تا جایی که حتی ساعتی بعد از اعلام این خبر از سوی رسانه رسمی باشگاه آلومینیوم روابط عمومی این مجموعه در اقدامی تأمل برانگیز اخبار تمدید قرارداد منصوریان را از خروجی کلیه صفحات رسمی خود پاک کرد.

روز گذشته همچنین نقل قول هایی مبنی بر مخالفت مدیرعامل کارخانه ایرالکو برای تمدید قرارداد منصوریان و اخراج این مربی منتشر شد اما منصوریان در پاسخ اظهار کرد که با تیم آلومینیوم قرارداد دو ساله دارد و کارمند مدیرعامل کارخانه نیست.

با این حال شنیده می شود برخی از اعضای هیات مدیره باشگاه درخواست رسمی مبنی بر عدم ثبت قرارداد در هیات فوتبال مرکزی را ارائه و اعلام کردند این هیات اجازه ایجاد تعهد برای باشگاه در قبال‌ منصوریان را ندارد.

با این وجود اما شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه روز گذشته مدیران باشگاه با سهامداران و مدیرعامل کارخانه، مجیدی مدیرعامل ایرالکو ضمن گلایه از رفتار سعید عباسی مدیرعامل باشگاه در تمدید قرارداد منصوریان برخلاف توافقات قبلی مبنی بر کنار گذاشتن وی از لیست گزینه‌های سرمربیگری تیم به دلیل کسب نتایج ضعیف، عباسی را از جمع هیئت مدیره این باشگاه کنار گذاشته و بلافاصله نقی نائیجی که البته وی نیز غیربومی است را به عضویت هیئت مدیره باشگاه منصوب کرده است.

همچنین منصور قنبر زاده که اخیرا به عضویت هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم منصوب شده بود از این سمت استعفا داده و هم اکنون با حضور محرابی، رضایی، غفاری و نائیچی جمع اعضای هیئت مدیره این باشگاه به چهار نفر می رسد و همچنان یک جای خالی در این ترکیب وجود دارد.

حالا اما رضایی نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم با اعلام این خبر که عباسی تمایلی به ادامه فعالیت در سمت مدیر عاملی ندارد گفته است که مدیر عامل جدید بزودی معرفی خواهد شد و پس از تعیین مدیرعامل در اسرع وقت سرمربی تیم معرفی می شود.

بر اساس تصمیم نهایی باشگاه آلومینیوم اراک ادامه همکاری با منصوریان و تمدید قرارداد او منتفی شده و این باشگاه گزینه های دیگری را برای هدایت این تیم مدنظر قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/