موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
کد خبر: 89565
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

دستگیری توزیع کننده مواد مخدر و کشف بیش از 5 کیلوگرم تریاک در اراک 

در عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک،یک توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر دستگیر و 5 کیلو 150 گرم تریاک از این فرد کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ در عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک،یک توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر دستگیر و 5 کیلو 150 گرم تریاک از این فرد کشف شد. 

سرهنگ "امیر مختاری" در تشریح این خبر گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک در انجام تحقيقاتي،‌ از فعاليت يك توزيع كننده سابقه دار مواد مخدر در این شهرستان مطلع شدند و مراقبت هاي نامحسوس پليس براي بررسي اين موضوع آغاز شد.

وي افزود: سرانجام فرد مواد فروش در حین انتقال مواد مخدر از یکی از استان های همجوار به سمت اراک شناسایی و در ورودی این شهرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک با اشاره به کشف 5 کیلو و 150 گرم تریاک و یک عدد ترازوی توزین مواد مخدر در بازرسی از خودروی متهم خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار