کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴
کد خبر: 89564
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷

كشف 10 تن سویای دامی قاچاق از يك دستگاه کامیون در شازند

فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف 10 تن سويای دامی قاچاق از یک دستگاه کامیون در يكي از محورهاي مواصلاتي این شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛  فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف 10 تن سويای دامی قاچاق از یک دستگاه کامیون در يكي از محورهاي مواصلاتي این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "عبدالرضا جودکی" در تشريح اين خبر بیان داشت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا،تيمي از مأموران انتظامی شهرستان شازند در هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی به عدم ارائه مدرک معتبر مبنی بر حمل قانونی بار از سوی راننده خودرو در بررسی اولیه مأموران اشاره و خاطرنشان کرد: در بازرسی نهایی پلیس از کامیون مورد نظر، 10 تن سویای دامی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک با بیان اینکه این محموله از شهرستان ملایر به مقصد اراک در حرکت بود، افزود: ارزش ریالی محموله قاچاق توقیفی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس شهرستان، دو میلیارد ریال بیان شده است.

سرهنگ جودکی در پایان با تأکید بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با قاچاقچیان و محتکران کالاهای مورد نیاز مردم به منظور حراست از حوزه سلامت و اقتصاد جامعه اظهارداشت: دو متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار