سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳
کد خبر: 89563
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳

كشف 17 دستگاه استخراج ارز ديجيتال و متعلقات مربوطه از يك منزل مسكوني در شهرستان اراك 

در عمليات بازرسي از يك منزل مسكوني در شهرستان اراك، تعداد 17 دستگاه استخراج ارز ديجيتال و متعلقات مربوطه كشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ در عمليات بازرسي از يك منزل مسكوني در شهرستان اراك، تعداد 17 دستگاه استخراج ارز ديجيتال و متعلقات مربوطه كشف شد. 

سرهنگ "محمدعقيل سلگي" در اين باره گفت: ماموران اين پليس در انجام تحقيقاتي از نگهداري تعدادي دستگاه استخراج ارز ديجيتال در يك منزل مسكوني در يكي از محله هاي شهرستان اراك، مطلع شدند.

وي افزود: با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي، اين منزل مورد بازرسي قرار گرفت و تعداد 13 دستگاه استخراج ارزديجيتال، سه عدد پاور و يك عدد كارت مادربورد كشف شد.

رئيس پليس امنيت اقتصادي استان مركزي ارزش اقلام كشف شده را در حدود يك ميليارد و 330 ميليون ريال اعلام كرد و گفت:‌ در اين عمليات يك نفر دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار