تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷
کد خبر: 89551
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛

قرارداد پروژه تجاری آفتاب نیاز به اصلاح دارد/ اجرای فاز دوم بلک باکس پس از طراحی آغاز می شود/ پیشرفت 30درصدی زورخانه اراک

خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک گفت: پروژه تجاری آفتاب که به صورت مشارکتی از سال 1383 با شرکت جهاد نصر در حال انجام است، نیازبه اصلاح قرارداد دارد تا اجرای آن سرعت بیشتری بگیرد.

خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص پروژه های عمرانی در حال ساخت کلانشهر اراک، گفت: اسکلت زورخانه شهر اراک که در پارک دانشجو در حال ساخت است، به اتمام رسیده و نیروهای پروژه همچنان مشغول فعالیت هستند.

خسروی اظهار کرد: این پروژه با مساحتی 492متر مربعی پیشرفتی حدودا 30درصدی داشته است.

وی افزود: ساختمان بلک باکس با مساحت 700 متر مربع که برای فعالیت های هنری و تئاتر قرار است مورد استفاده قرار بگیرد و در پارک شهر قرار دارد، سفت کاری آن به اتمام رسیده و منتظر طراحی فاز دوم آن هستیم تا مشاور پروژه نوع موادی که نیاز است تا در ساخت قسمت های داخلی مورد استفاده قرار بگیرد را مشخص کند.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک گفت: با توجه به اینکه تجهیزات مورد استفاده در ساختمان بلک باکس بسیار خاص بوده، لذا نیاز است تا مشاور پروژه نسبت به طراحی آن اقدام کند.

خسروی درباره پروژه تجاری آفتاب که در مرکز شهر قرار دارد، تصریح کرد: این پروژه که به صورت مشارکتی از سال 1383 با شرکت جهاد نصر در حال انجام است، نیاز دارد تا مشکلات قرارداد آن توسط شورای شهر و شهرداری برطرف شود تا اجرای پروژه سرعت بیشتری بگیرد.

وی با اشاره به انعقاد قراردادهایی در زمینه های نظارت کارگاهی، عایق حرارتی و احداث و تکمیل پروژه، خاطرنشان کرد: پروژه آفتاب با توجه به چند منظوره بودن آن، باید تمامی قسمت های آن شامل پارکینگ و فضای تجاری و خدماتی آن تکمیل شود و پس از آن مورد بهره برداری قرار بگیرد. لذا تا زمان اتمام کامل پروژه امکان افتتاح آن به صورت فازبندی وجود ندارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار