کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
کد خبر: 89528
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
در هشتمین طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرکزی؛

46 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف 46 میلیارد ریال کالای قاچاق و توقیف 22 دستگاه خودرو در اجراي هشتمین طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولويت کالاهاي گمرکي ، دخاني و ترانزيتي در استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در تشريح جزئيات اين خبر بیان داشت: مبارزه با قاچاق کالا در سال "توليد، پشتيباني ها، مانع زدايي ها" به عنوان يکي از سرفصل هاي مهم مأموريتي در برنامه ريزي هاي عملياتي پليس استان، با جديت در دستور کار اين پليس قرار گرفته است و با این راهبرد، هشتمین مرحله طرح سراسري مبارزه با قاچاق کالا در استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: این مرحله از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا با اولويت برخورد با قاچاق کالاهاي گمرکي ، دخاني ، ترانزيتي ، واپايش انبارها و محل هاي دپوي کالا با بهره گیری از توان عملیاتی پلیس استان از تاریخ 23 مرداد ماه سال جاری به مدت سه روز اجرایی شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: طی این مدت تعداد 35 نفر از قاچاقچيان انواع کالا شناسايي و دستگير شدند و از این افراد تعداد 22 دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در اجراي اين طرح، 50 قلم لوازم آرايشي بهداشتي، 340 کيلوگرم انواع شکلات صبحانه، تعداد 78 دستگاه لوازم صوتي تصويري ، 157 طاقه پارچه ، 500 قطعه مختلف الکترونيکي، 167 دستگاه لوازم خانگي بزرگ و کوچک ،656 عدد لوازم و ظروف آشپزخانه ، 31دستگاه انواع استخراج ارز،2 دستگاه گنج ياب،823 عدد انواع لامپ،610 عدد اسباب بازي، 40 عدد مخزن فالکو، 500 کيلوگرم انواع چوب و 30 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی اظهارداشت: در ارزیابی های انجام شده از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در این طرح سراسری، 46 میلیارد ریال برآورد شد و دستگیرشدگان در این عملیات ها با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان با تاکيد بر قاطعيت پليس در تداوم اجراي با کیفیت طرح هاي سراسری مبارزه با قاچاق انواع کالا در این استان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده و آگاهي از وقوع هرگونه جرايم اقتصادي و قاچاق کالا در سطح جامعه از سوی افراد سود جو و فرصت طلب، اقدامات مجرمانه آنان را از طریق سامانه تلفنی110 به مرکز فوریتهای پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار