وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۴
کد خبر: 89527
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴

عکس نوشت| افتتاح روگذر میدان مقاومت در هفته دولت افتتاح زیرگذر، 3 ماه دیگر!

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک گفت: با تهمیدات در نظر گرفته شده توسط شورای شهر و شهردار اراک، در یکی از روزهای هفته دولت، قسمت رو گذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت به بهره برداری میرسد. همچنین زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، روشنایی و ... حدود 3ماه آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب: با تهمیدات در نظر گرفته شده توسط شورای شهر و شهردار اراک، در یکی از روزهای هفته دولت، قسمت رو گذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت به بهره برداری میرسد. همچنین زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، روشنایی و ... حدود 3ماه آینده افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار