جام جهانی فوتبال هر ۲ سال یک بار/ پیرمرد فرانسوی نقش اول بازی فیفا وضعیت تولید واکسن های برکت و پاستور/خبر خوش برای ۲ تا ۱۸ ساله ها وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از جامعه اسلامی/ سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور اظهارات طارمی بعد از درخشش مقابل میلان و پیروزی ارزشمند پورتو مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۷
کد خبر: 89526
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب:

رو گذر پروژه میدان مقاومت در هفته دولت بهره برداری می شود/ افتتاح زیرگذر تا 3 ماه آینده

خسروی گفت: در یکی از روزهای هفته دولت، قسمت رو گذر تقاطع غیرهمسطح مقاومت به بهره برداری می رسد. همچنین زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، دیواره های بتنی، روشنایی، جدا کننده لاین ها و ... حدود سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ بنا بر قولی که شهرداری اراک داده بود، مقرر شده بود پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت اراک تا پایان مرداد ماه 1400 به بهره برداری برسد. اما شاهدیم که با پایان مرداد ماه، همچنان این پروژه کامل نشده و خودروها مجبورند از مسیرهای جایگزین تردد نمایند.

خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص آخرین وضعیت تقاطع غیر همسطح میدان مقاومت، گفت: مشکلاتی در اجرای پروژه به وجود آمد که باعث تاخیر در افتتاح پروژه شد. البته اقدامات اجرایی فاز اول این پروژه در یکی دو روز آینده به اتمام می رسد.

وی افزود: تعطیلی چند روز اخیر در سراسر کشور هم باعث شد تا در روند اجرای پروژه و تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز از جمله سیمان، کابل روشنایی و تجهیزات فلزی به مشکل بخوریم. خاموشی های ناشی از گرمای هوا و افزایش مصرف هم باعث شد تا برق کارخانه های آسفالت سازی، بتن سازی، شن و ماسه و ... تامین نشود و مصالح مورد نیاز به پروژه نرسد که باعث تاخیر در پروژه شد. البته با تمهیداتی از جمله فعالیت شبانه این کارخانه ها برای تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز، سعی در انجام به موقع پروژه داشتیم.

خسروی با اشاره به ابتلای تعداد زیادی از پرسنل اجرایی پروژه به کرونا، گفت: با همه این مشکلات تا فردا یکم شهریور ماه آسفالت رو گذر پروژه و دوم شهریور ماه خط کشی آن به انجام می رسد.

وی تصریح کرد: به نظر می رسد نهایتا با تهمیدات در نظر گرفته شده توسط شورای شهر و شهردار اراک، در یکی از روزهای هفته دولت، قسمت رو گذر محور به بهره برداری برسد. همچنین زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، دیواره های بتنی، روشنایی، جدا کننده لاین ها و ... حدود سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار