اعتبارات مناسبی در سفر وزیر ورزش به مرکزی برای تکمیل و بازسازی زیرساخت های ورزشی اخذ شد تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
کد خبر: 89520
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹

وزرای پیشنهادی اطلاعات، دفاع و خارجه مورد موافقت رهبری بودند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور اعلام کرد وزرای مربوطه خدمت رهبری معرفی شده اند و ایشان موافقت کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ادامه جلسه علنی نوبت صبح روز یکشنبه (۳۱ مردادماه) و در جریان بررسی رأی اعتماد به سید اسماعیل خطیب وزیر پیشنهادی اطلاعات، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات حسین میرزایی نماینده اصفهان در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات که موضوعاتی را از رهبر انقلاب و رئیس جمهور نقل کرد، گفت: مسئولیت رئیس جمهور این است که وزرا را تعیین کرده و طبق روال قانونی به مجلس معرفی کند.

وی افزود: قانون اساسی در اصل ۱۱۰ و ۱۷۶ در حوزه های امنیتی، دفاعی و سیاست خارجی شخص رهبری را مسئول می داند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روال این گونه است که در خصوص این حوزه ها، دولت ها وقتی افرادی را مشخص کنند حتما نظر رهبری را می گیرند. در همه دولت های گذشته این گونه بوده و الان هم این گونه است.

قالیباف گفت: رئیس جمهور در این موضوع گفت وزرای مربوط خدمت حضرت آقا معرفی شدند و ایشان موافقت کردند.

وی خطاب به نمایندگان مخالف گفت: حالا هر کسی که حرف دیگری می زند، حرف اضافه است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار