سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
کد خبر: 89482
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵

بازی مرگبار با اسلحه شکاری / شلیک سهوی پسر ساوجی، پدر را از پای درآورد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از مرگ مرد 44  ساوجی بر اثر شلیک سهوی فرزند نوجوانش با اسلحه شكاري در یکی از مناطق کوهستانی این شهرستان خبرداد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از مرگ مرد 44  ساوجی بر اثر شلیک سهوی فرزند نوجوانش با اسلحه شكاري در یکی از مناطق کوهستانی این شهرستان خبرداد.

سرهنگ "علي اكبر عيسي آبادي" در تشریح این حادثه ناگواربیان داشت: در ساعت 21:47 روز گذشته برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس مبنی بر فوت مردی 44 ساله در منطقه کوهستانی یل آباد شهرستان ساوه، بلافاصله مأموران پلیس و نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی خاطر نشان کرد: با حضور بهنگام مأموران در محل و واکاوی دقیق حادثه، مشخص شد که  پدر و پسری با یکدیگر به قصد شکارعازم این منطقه کوهستانی شده بودند که در هنگامی کهپسر نوجوان، سرگرم بازی کردن با اسلحه شکاری پدر بوده است، بر اثر شلیک سهویبه سوی او، باعث جراحات شدید و مرگ پدرش شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان با اشاره به انتقال جسد متوفی از سوی نیروهای امدادی به پزشکی قانونی پس از هماهنگی با مقام قضائی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار