حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۶
کد خبر: 89374
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹

کشف بیش از8 میلیارد ریال کالای قاچاق در آشتیان

جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف دو دستگاه خودروی کامیون و سواری حامل، 8 میلیارد و500 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "یوسف سپهوند"در بیان جزئیات این خبر بيان داشت: در پیگیری گزارش های مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110 و سامانه تلفنی 197 در برخورد با خودروهاي قاچاق بر ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با برنامه ريزي انجام شده در اين خصوص، ماموران انتظامی شهرستان آشتیان، دو دستگاه خودروی کامیون و سواری حامل کالای قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و در عملیاتی توقیف كردند.

جانشين فرمانده انتظامي استان مركزي اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو ها، 30 دستگاه کولر گازی و پنل ، 20 دستگاه آبمیوه گیری ، 192 دست قاشق و چنگال و 600 دست کارد و چنگال فاقد هر گونه مدارک گمرکی و قاچاق کشف شد.

سرهنگ " سپهوند" در پایان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی، 8 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام شده است،خاطر نشان کرد: طی این عملیات ها، تعداد 3 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار