وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۵
کد خبر: 89333
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
سخن نگاشت؛

حماسه ی انتخابات مشتی محکم بر سینه ی تحریم کنندگان و مخافین انتخابات بود

۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ است روزی سرنوشت‌ساز برای ملت و نظام اسلامی بود، روزی که در آن ملت با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای مشتی محکم به دهان یاوه‌گویانی زدند که از چندی پیش برای کم‌رنگ شدن این انتخابات و عدم حضور مردم برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی داشتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ انتخابات از جنبه ملی بسیار مهم است چراکه حیات و سربلندی و عزت یک ملت در دست خودشان است اما با آن‌که انتخابات طبق قانون اساسی، حقی ست بر عهده مردم که از طرف آنان می‌بایست اعمال شود علاوه بر اهمیت سیاسی و ملی آن، در جامعه اسلامی یک وظیفه دینی نیز محسوب می‌شود که سرنوشت جامعه و امت اسلام با آن رقم می‌خورد و از این طریق زمامداران و کارگزاران شایسته برای تصدی مسئولیت‌ها برگزیده می‌شوند.

رهر انقلاب 7 تیرماه در دیدار با مسئولان قوه قضائیه بار دیگر به انتخابات 28 خردادماه 1400 و توطئه هایی که از سوی دشمنان برای عدم حضور مردم پای صندوق رأی ترتیب داده شده بود اشاره کردند و فرمودند: «با وجود این، مردم می‌آیند وارد میدان میشوند، از صبح زود صف میبندند و رأی می‌اندازند و اظهاراتِ پُر‌انگیزه از آنها پخش میشود در تلویزیون که انسان مشاهده می کند. اینها چیست؟ این مشت محکمی است که مردم به سینه‌ی آن تحریم‌کنندگان و مخالفین و معارضین انتخابات زدند؛ مردم ایستادند؛ این واقعاً حماسه است، این واقعاً یک حرکت عظیم مردمی است. آنهایی که این تلاش را در ظرف این مدّت کردند که مردم را از صندوقها دور کنند، بازندگان این انتخابات هستند.»

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار