وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
کد خبر: 89330
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
سخن نگاشت| ملت ایران برنده اصلی انتخابات؛

حماسه ی حضور مردم را نبایستی نادیده گرفت

به راستی که «پیروز اصلی انتخابات ملت ایران است» هر چند که برخی نمی خواهند پژواک صدای مردم سالاری و اقتدار ملی ایران اسلامی را بشنوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ است روزی سرنوشت‌ساز برای ملت و نظام اسلامی بود، روزی که در آن ملت با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای مشتی محکم به دهان یاوه‌گویانی زدند که از چندی پیش برای کم‌رنگ شدن این انتخابات و عدم حضور مردم برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی داشتند.
رهبر معظم انقلاب 7 تیرماه امسال پس از برگزاری انتخابات در دیدار با مسئولان دستگاه قضایی با تأکید بر اهمیت حضور مردم پای صندوق های رأی فرمودند: «برنده‌ی اصلی ملّت ایران است، بازنده‌ی اصلی هم آن کسانی هستند که این مدت تلاش کردند که مردم در این انتخابات شرکت نکنند و با طرد مردم مواجه شدند و امید آنها و طمع آنها نسبت به نتیجه‌ی انتخابات را مردم ناکام کردند. این حضور مردمی خیلی با ارزش است. بنابر‌این، یک نکته‌ این است که حماسه‌ی حضور مردم را نبایستی ندیده گرفت.»

به راستی که «پیروز اصلی انتخابات ملت ایران است» هر چند که برخی نمی خواهند پژواک صدای مردم سالاری و اقتدار ملی ایران اسلامی را بشنوند اما به خوبی می دانند که بیش از ۴دهه شکست مستمر در اجرای توطئه هایشان نتیجه همین پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار