وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۴
کد خبر: 89329
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
سخن نگاشت؛

رهبر انقلاب: مردم به توطئه تحریم انتخابات پاسخ قاطعی دادند

رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس جمهور سیزدهم تأکید کردند: از مدتی پیش، در محافل سیاستگذاری دشمنان کشور و دشمنان جمهوری اسلامی، یک توطئه‌ی تحریم انتخابات طرّاحی شده بود که در داخل هم بعضی از روی غفلت، بعضی هم شاید از روی غرض این سیاست را دنبال میکردند؛ مردم پاسخ قاطعی دادند و شرکت کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ هر چند دشمن طی سال‌های پس از انقلاب و به‌خصوص در انتخابات اخیر به‌شدت موضوع مشارکت را نشانه گرفته بود و پروژه هرچند شکست‌خورده بی‌اعتماد سازی و کاهش مشارکت سیاسی مردم در انتخابات را دنبال می کرد اما ملت ایران در روز ۲۸ خردادماه بار دیگر بر تمامی این توطئه ها فائق آمدند و یکپارچگی، عزم و اقتدار ملی خود را به رخ جهانیان و به خصوص بدخواهان کشیدند.

در همین رابطه رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس جمهور سیزدهم بار دیگر با اشاره به حماسه ملت در انتخابات 28 خردادماه فرمودند: «بحمدﷲ انتخابات در سلامت کامل، با امنیّت کامل برگزار شد. بنده تشکّر میکنم؛ هم از برگزارکنندگان انتخابات در بخشهای مختلف، هم از تأمین‌کنندگان امنیّت انتخابات که کار بسیار مهمّی بود، و هم بخصوص از حضور مردم. از مدّتی پیش، در محافل سیاستگذاری دشمنان کشور و دشمنان جمهوری اسلامی، یک توطئه‌ی تحریم انتخابات طرّاحی شده بود که در داخل هم بعضی از روی غفلت، بعضی هم شاید از روی غرض این سیاست را دنبال میکردند؛ مردم پاسخ قاطعی دادند و شرکت کردند. شرکت مردم هم خوب بود؛ با توجّه به اوضاع و احوالی که وجود داشت، شرکت مردم، شرکت خوبی بود و نشان‌دهنده‌ی حضور مردم در عرصه بود. خدا را شکر میکنیم و از مردم هم تشکّر میکنم.»

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار