حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶
کد خبر: 89293
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی از 23 مردادماه؛

چهره استان مرکزی برافروخته تر شد/ کمیجان پازل قرمز رنگ استان را کامل کرد

بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده شهرهای کشور با تغییر وضعیت شهرستان کمیجان، استان مرکزی به کلی در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برای شهرهای کشور در اپلیکیشن ماسک که از شنبه 23 مردادماه اعمال می‌شود شهرستان کمیجان نیز به جمع شهرهای قرمز استان مرکزی اضافه شد تا استان به کلی در وضعیت قرمز به معنای شرایط پرخطر کرونایی قرار گیرد.

پیش تر در این رنگ بندی، شهرستان های اراک، ساوه، خمین، شازند، زرندیه، تفرش، آشتیان، دلیجان و محلات، خنداب و فراهان در وضعیت قرمز قرار گرفته بودند و حالا با تغییر وضعیت شهرستان کمیجان کلیه شهرهای استان مرکزی قرمز هستند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک و بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس مربوط به روز پنجشنبه 21 مرداماه طی 24 ساعت ۵۵۹ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند و 11 نفر جان باختند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۷۴۲۵۷ نفر و تعداد فوتی ها به 2321 نفر رسید.

طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا علاوه بر محدودیت شبانه تردد، مسافرت از شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای دیگر و ورود خودروهای شخصی غیر بومی به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز ممنوع است و جریمه ورود و خروج خودرو به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب 10 و پنج میلیون ریال است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار