وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۲
کد خبر: 89282
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی:

هدف نیروهای انقلابی خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم است

میر مهدی گفت: رئیس‌جمهور و نیروهای انقلابی که بر سرکار آمده‌اند مقصودشان خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم است امیدواریم با دعای مردم، خداوند به این نیروهای انقلابی که بر سرکار آمده‌اند عنایت کند بتوانند مشکلات مردم را برطرف کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام میرمهدی کارشناس مذهبی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: زمانی که مردم در دولت دوازدهم از همه‌جا ناامید شده بودند، همچنان بارقه امیدی در دل‌هایشان نسبت به نیروهای انقلابی وجود داشت.

میر مهدی بیان کرد:مردم به این نکته پی برده‌اند نیروهای انقلابی که تحت فرماندهی مقام معظم رهبری هستند و از ایشان اطاعت می‌کنند می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: در قضیه سیل، زلزله و قضایای مختلف که در کشور اتفاق افتاد نیروهای انقلابی پای‌کار آمدند و حتی در قضیه کرونا نیز بیشترین خدمت را نیروهای انقلابی داشتند کادر درمان هم زحمات زیادی کشیدند ولی کسانی که بدون مزد و پاداش وارد صحنه شدند و فعالیت کردند نیروهای انقلابی بودند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد دستگاه‌های انقلابی گفت: اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم به خاطر عملکرد دستگاه‌هایی است که انقلابی عمل کرده‌اند مانند قرارگاه خاتم‌الانبیا که توانست پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس را تأسیس کند و ما را از بنزین بی‌نیاز کند.

میر مهدی تصریح کرد: امنیت امروز کشور ما مرهون زحمات دستگاه‌های امنیتی است چون سیاستشان توسط مقام معظم رهبری تدوین‌شده است و توانستند امنیت کشور را حفظ کنند.

مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور و نیروهای انقلابی که بر سرکار آمده‌اند مقصودشان خدمت است امیدواریم با دعای مردم خداوند به این نیروهای انقلابی که بر سرکار آمده‌اند عنایت کند بتوانند مشکلات مردم را برطرف کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار