اعتکاف دهه هشتادی‌ها در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
کد خبر: 89269
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

دولت دوازدهم با رها کردن کشور شرایط بسیار بدی از نظر کرونا ایجاد کرد/رئیسی با ورود میدانی امیدها برای مقابله جدی با بیماری را در دل مردم زنده کرد

حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه دولت دوازدهم با رها کردن کشور شرایط بسیار بدی از نظر کرونا ایجاد کرد گفت: دولت سیزدهم باید هرچه سریعتر عقب ماندگی ها در حوزه مدیریت بیماری کرونا را رفع کند خصوصا در حوزه واکسیناسیون عمومی مردم اقدامات عاجل انجام دهد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب با اشاره به طغیان بیماری کرونا گفت: متاسفانه دولت دوازهم با رها کردن کشور شرایط بسیار بدی از نظر کرونا ایجاد کرد و امروز طغیان این بیماری منحوس آسیب های زیادی هم به کشور و هم مردم وارد کرده است.

وی افزود: مدیریت سرعت و اتخاذ تصمیم های کارآمد و عاجل برای عبور از شرایط فعلی کرونا باید مورد توجه دولت سیزدهم باشد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس اظهار کرد: خوشبختانه آیت الله رئیسی با ورود میدانی برای مبارزه با بیماری کرونا امیدهای زیادی برای ریشه کن کردن این بیماری به مردم دادند و امیداریم با اقدامات میدانی مسئولین این مسئله به سرعت حل شود.

وی بیان کرد: دولت دوازدهم در مدیریت بیماری کرونا نمره قبولی نگرفت چراکه نه واکسن خریدند و نه اقدامات اثرگذار انجام دادند و حتی در بحث تامین دارو با مشکل جدی مواجه هستیم.

سلیمی با بیان اینکه دولت سیزدهم باید هرچه سریعتر عقب ماندگی ها در حوزه مدیریت بیماری کرونا را رفع کند،گفت: خصوصا در حوزه واکسیناسیون عمومی مردم اقدامات عاجل انجام دهد.

وی تأکید کرد: بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت پای کارآمدن همه ظرفیت ها و توانمندی ها به شکل منسجم باید مورد توجه همه باشد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس خاطر نشان کرد: اتخاذ تصمیمات قاطع و حساب شده مهمترین مطالبه مقام‌ معظم رهبری است که باید مورد توجه همه باشد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار