اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
کد خبر: 89268
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم برای ساخت ایران قوی عزم و اراده جدی دارند/رویکرد کابینه جهادی و مردمی است

حجت الاسلام سلیمی گفت: افراد کابینه معرفی شده دولت سیزدهم متفاوت هستند و عمده آنها بسیار توانمند و برای ساخت ایران قوی عزم و اراده جدی دارند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب با اشاره به اعلام فهرست کابینه جدید دولت سیزدهم، اظهار داشت: شعار مهم آیت الله رئیسی ایران قوی و دولت مردمی است و امیدواریم وزرای معرفی شده بتوانند اهداف را به خوبی دنبال کنند.

وی افزود: افراد کابینه معرفی شده دولت سیزدهم متفاوت هستند و برخی از آنها بسیار توانمند و برای ساخت ایران قوی عزم و اراده جدی دارند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس اظهار کرد: رویکرد کابینه معرفی شده دولت سیزدهم جهادی و مردمی است و عمده وزرای معرفی شده روحیه و عزم جهادی دارند.

وی بیان کرد: برخی از وزرا باید با حضور در مجلس شورای اسلامی و ارائه برنامه ها بیشتر معرفی شوند و توانمندی های آنها مشخص شود و در این مورد بعد از جلسات کارشناسی باید تصمیم گیری شود.

سلیمی تأکید کرد: کابینه معرفی شده دولت سیزدهم انصافا اهل کار جهادی و تلاش هستند اما آنچیزی که نیاز است باید توانمندی لازم برای پیشبرد اهداف و عبور از این شرایط را داشته باشد که امیدواریم با معرفی و ارائه برنامه ها این مسئله مشخص شود.

وی با اشاره به خسارت های دولت دوازدهم گفت: متاسفانه دولت آقای روحانی قطار کشور را در یک سنگلاخی بزرگ برده و ریلی برای حرکت قطار باقی نگذاشته و لذا لوکوموتیوران در این شرایط باید توانمندی زیادی داشته باشد تا بتواند قطار را در این شرایط به حرکت در بیاورند.

 نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس افزود: امروز کشور نیازمند لوکوموتیوران های توانمند، جهادی و متخصص، صادق وصالح است که با چشم های باز ، اراده قوی و عزمی پولادین بتواند کشور را از این شرایط بیرون بیاورد.

وی اظهار کرد: کابینه دولت سیزدهم علاوه بر اینکه باید در حوزه کار نظری توانمندی های لازم را داشته باشد باید در حوزه عملیاتی و میدانی صاحب نظر باشد.

سلیمی خاطر نشان کرد: وزرای معرفی شده با عملکرد گذشته خود باید ثابت کند که می توانند لکوموتیو را از میان سنگلاخ ها عبور دهد و از دره عمیقی که آقای روحانی برده بیرون بیاورند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار