حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳
کد خبر: 89252
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
نماینده مردم تفرش،آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی :

تخصص، روحیه جهادی و انقلابی از ملاک‌های انتخاب وزرا است/ حمایت تمام قد مجلس از دولت و وزرا در میدان عمل

بیاتی گفت: مجلس با تمام وجود در میدان عمل به دولت و وزرا کمک می کند تا بتوانند مشکلات مردم را کاهش دهند و در همه عرصه ها موفق عمل کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ولی الله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش در خصوص وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم گفت: بررسی وزرای دولت از روز شنبه در مجلس شورای اسلامی آغاز می شود. مجلس به صورت دقیق این کار را برنامه ریزی کرده و پس از بارگزاری سوابق و رزومه وزرای پیشنهادی در نرم افزاری که در این خصوص پیش بینی شده، بررسی وزرا در کمیسیون های تخصصی آغاز می شود.

بیاتی اظهار کرد: برخی از وزرا با توجه به‌ ارتباط آنها با کمیسیون های مختلف، ممکن است در چند کمیسیون تخصصی هم بررسی شوند که این امر با قوت و دقت انجام می شود.

وی به موضوعات روز جامعه اشاره کرد و افزود: سیاست های کلان کشور در خصوص مذاکرات، برجام و مباحث مرتبط با تحریم‌ها در اولویت مسائل کشور است که بایستی به درستی به آنها پرداخته و با حفظ اقتدار کشور، مذاکرات انجام شود.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابی بودن، روحیه جهادی و تخصص از اولویت های مهم انتخاب وزرا توسط مجلس است، ادامه داد: مجلس پس از بررسی دقیق سوابق و رزومه افراد و وجود این شاخصه ها در وزرای پیشنهادی، در صورت تایید، رای اعتماد به وزرا می دهد.

بیاتی با اشاره به مشکلات فعلی کشور، اضافه کرد: مشکلات اقتصادی، مشکلات تولید، اشتغال، ازدواج و تامین مسکن از جمله مسائل مهمی است که می بایست در اولویت اول دولت باشد که در حال حاضر هم این مسائل در اولویت نخست مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس از وزرایی حمایت می کنند که انقلابی با روحیه جهادی دارای تخصص لازم و در خدمت مردم باشند.

نماینده مردم تفرش،آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مجلس با تمام وجود در میدان عمل به دولت و وزرا کمک می کند تا بتوانند مشکلات مردم را کاهش دهند و در همه عرصه ها موفق عمل کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار