کارشناس مسائل سیاسی:

انتخابات 1400 پایان تفکر غربگرایی در کشور بود

فخرالاسلام گفت: از نظر کارشناسان سیاسی و اندیشکده های تحقیقاتی، این انتخابات پایان تفکر غرب گرایی، سکولارسیم، لیبرالیسم و اصلاح طلبان وابسته به غرب وحتی پایان مکتب اومانیسم بود.
کد خبر: ۸۹۲۰۹ تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳

به گزارش دیار آفتاب؛ابوالفضل فخر الاسلام، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش گفت: انتخابات 1400یک حماسه بزرگ و به تعبیری ژرف نگرترین انتخابات از سوی مردم انقلابی ایران بود.

فخرالاسلام در ادامه بیان کرد: از سال 1399استکبار جهانی، دشمنان نظام اسلامی، لیبرال ها، غرب زده ها و... بر طبل عدم مشارکت مردم و تحریم انتخابات کوبیدند و القا می کردند که مشارکت تاثیری در روند معیشت و زندگی مردم نخواهد داشت در حالی که هدف اصلی و پشت صحنه این بود که به  مشروعیت  نظام لطمه بزنند که مردم با خلق حماسه عظیم اجازه ندادند آن ها به اهداف شوم خود برسند.

فخرالاسلام اظهار کرد: مشارکت 50درصدی مردم را در شرایطی که به خاطر عملکرد نامطلوب دولت دوازدهم در تنگناهای معیشتی قرار داشتند برای نظام اسلامی بسیار ارزشمند دانست.

  کارشناس سیاسی اظهار کرد: خواسته یا ناخواسته دولت هماهنگ با غرب گراها و دشمنان از طریق افزایش بی رویه قیمتها، رها کردن بازار، ایجاد التهاب در تامین برخی کالاهای اساسی و حضور مردم در صف برای خرید مایحتاج و.. مردم را به سمت نارضایتی و ایجاد شورش دعوت می کردند که با بصیرت مردم این اتفاق نیفتاد.

وی تصریح کرد:این مردم برای بر پایی نظام اسلامی بیش از 230 هزار شهید تقدیم کردند.با حضور حماسی خودشان در پای صندوق های رای بار دیگر به تحکیم و تثبیت و اقتدار نظام افزودند و ثابت کردند که میخواهند روی پای خود بایستند.

 فخرالاسلام اظهار کرد: از نظر کارشناسان سیاسی و اندیشکده های تحقیقاتی، این انتخابات پایان تفکر غرب گرایی، سکولارسیم، لیبرالیسم و اصلاح طلبان وابسته به غرب وحتی پایان مکتب اومانیسم بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:مردم همه در انتخابات مشارکت کردند تا تغییر اساسی در نگرش دولت و دولتمردان بدهند و انقلاب را به ریل اصلی خود برگردانند و آن را از دست نااهلان و نامحرمان بگیرند که به لطف خدا موفق شدند و در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد.

انتهای پیام/