لاف در غربت، پشت پرده تهدیدهای آمریکا و اسرائیل/ حمله سایبری به مردم/ خط قرمز خدمت در جبهه‌های انقلاب داورزنی مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد/ پرسپولیس به دنبال حضور در مربع قدرت / نبرد ساکت / یامگا جدیدترین الماس سیاه حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
کد خبر: 89138
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
فیلم/

خانه درختی روستای وفس

مجتمع گردشگری خانه درختی روستای وفس دارای امکاناتی چون كلبه درختى با ظرفيت سى نفر، آلاچيق، آبشار، سرويس بهداشتى و نماز خانه است.

به گزارش دیار آفتاب؛مجتمع گردشگری خانه درختی روستای وفس دارای امکاناتی چون كلبه درختى با ظرفيت سى نفر، آلاچيق، آبشار، سرويس بهداشتى و نماز خانه است.

تاکنون سه میلیارد تومان برای این مجموعه گردشگری توسط بخش خصوصی هزینه شده و پروژه در حال حاضر به پیشرفت ۸۰ درصدی رسیده است.

روستاي وفس از شمال به شهرستان ساوه، از جنوب به كميجان، از غرب به همدان و از شرق به تفرش محدود مي شود و با حصاري از ارتفاعات زيبا احاطه شده كه با گونه هاي متنوع زيستي و سبز اين خطه را به گوشه اي از بهشت روي زمين تبديل كرده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار