وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است ساخت فیلم و سریال از شهدای شاخص استان با جدیت دنبال می شود/ تهیه سریال شهید آنجفی و شهید وطن پور در دستور کار است بورس منتظر آزادسازی اصولی سهام عدالت است دبیرکل حزب‌الله: قدرت مقاومت برای دفاع از لبنان است/ اجازه دست‌درازی تل‌آویو به ثروت ملتمان را نخواهیم داد ۱۷ بیماری و اختلال که موجب کاهش وزن ناخواسته می‌شوند ۳۶۰ گروه جهادی فعال در اراک سازماندهی شده اند در سفر رئیس‌جمهور به اردبیل چه گذشت؟ / از وعده آیت‌الله رئیسی برای گشایش‌های جدی در کشور تا دیدار صمیمی با مردم آیین‌نامه «شورای‌عالی سینما» تغییر می‌کند؟/ توجه به نیاز امروز حدود 50 درصد از ظرفیتهای ورزشی تفرش قابل استفاده نیست/اعتبارات زمین چمن تفرش محقق نشده است پنج تفنگدار ایرانی در میدان رزم با دشمنان را بیشتر بشناسیم
یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
کد خبر: 89134
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱

اختصاص اعتبار جهت توسعه زیرساخت‌های خانه درختی روستای وفس

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی‌ استان مرکزی از اختصاص ۳۵ میلیون تومان مساعدت جهت توسعه زیرساخت‌های گردشگری خانه درختی روستای وفس شهرستان کمیجان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن حسینی اظهار کرد: اداره‌کل میراث‌فرهنگی اهتمام ویژه‌ای در توسعه گردشگری استان مرکزی دارد و در این راستا با سرمایه‌گذاران همکاری و مساعدت دارد.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی‌ استان مرکزی گفت: اخیرا 35 میلیون تومان به توسعه زیرساخت‌های گردشگری از جمله آبرسانی به مجتمع گردشگری خانه درختی روستای وفس در شهرستان کمیجان کمک شد.

وی افزود: تاکنون سه میلیارد تومان برای این مجموعه گردشگری توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است.

حسینی مساحت تقريبى این مجتمع را دو هكتار دانست و گفت: پروژه در حال حاضر به پیشرفت ۸۰ درصدی رسیده است و دارای امکاناتی چون كلبه درختى با ظرفيت سى نفر، آلاچيق، آبشار، سرويس بهداشتى و نماز خانه است، البته برق، گاز و جاده مناسب برای این مجتمع در نظر گرفته نشده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار